fatih 1. bölüm izle

Fatih 1. Bölüm izle

fatih 1. bölüm izle

fatih 1. bölüm izle

fatih 1. bölüm izlemek isteyenlerin tarih 30 Eylülü gösterdiğinde sitemizde olmaları tavsiye edilmektedir. Çünkü Fatih izlemek isteyenler için fatih dizisi ilk bölüm çıkar çıkmaz sitemize eklenecektir. İçlerinde biz de dahil bir çok kişi ilk bölümü için sabırsızlanan bir çok misafirimiz var. Fatih 1. bölüm izlemek isteyenler için dizinin senaryosu ortaya çıkar çıkmaz sitemiz üzerinden okuyabilirsiniz.

Fatih izleyicileri için müjde Kanal D tarafından verildi. Dizinin çıkma tarihini 30 Eylül olarak belirttiler. Bunlara artı olarak belki de en büyük müjde ise dizinin senaryosu. Henüz ortaya çıkmış bir kesin senaryo yok ama gerek fatih 1. bölüm fragmanı gerekse de dizinin yapımcısının açıklamalarına göre Muhteşem Yüzyıl dizisindeki eksiklikler ve aksaklıklar bu dizide olmayacağı yönünde. Yani Fatih Sultan Mehmed’i at üstünde görebileceğiz. Kanuni Sultan Süleyman’ın Muhteşem Yüzyıldaki düştüğü duruma düşmeyecek gibi. Bu bile diziyi Fatih dizisi bekleyenleri memnun edecek gibi.

Fatih 1. bölüm tek parça izleme ve full hd seçenekleri ile izlenebilir. Fatihbolumizle.com Ekibi olarak şimdiden herkese iyi seyirler dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>